Bicze wodne i hydroterapia na potencję- czesc 2

Sty 7, 2015 |

impotencja1

Akupresura to zabiegi polegające na naciskaniu pewnych miejsc na stopach. U panów trzeba wzbudzać zakończenia nerwowe zlokalizowane na piętach. Trzeba zgiąć nogę w kolanie i stanowczo uciskać pięty. Badanie należy zapoczątkować od lekkich muśnięć i po chwili zwiększać moc ucisku. Każdą piętę należy pobudzać przez nie więcej niż 5 minut.
Kobiety szybciej reagują na dotykanie punktów rozłożonych wzdłuż kręgosłupa lędźwiowo-krzyżowego, w odległości trzech cm od kręgów. Masowanie tych miejsc jest świetnym sposobem na rozpoczęcie gry wstępnej. Panie mogą się zrewanżować dotykaniem miejsca tuż nad owłosieniem łonowym swojego partnera. Pobudzą tym samym penisa. Dzięki prostym masażom pożycie łóżkowe viagra bez receptymoże być o wiele lepsze.
Na uszach zlokalizowane są receptory, które podobnie jak te zamieszczone na stopach odpowiadają za rozpoczęcie reakcji seksualnych. Uciskanie tych miejsc poprawia funkcjonowanie narządów płciowych. Takie masowanie może pozytywnie wpłynąć na kłopoty z potencją.
Masaż uszu nie może trwać więcej niż pięć minut. Jeśli kochankowie chcą spróbować uciskania konkretnych punktów, to trzeba wybrać się do seksuologa lub specjalisty medycyny naturalnej – oni określą szczegółowo, które punkty należy uciskać i w jaki sposób.
tekst dostepny na stronie tania kamagra

Posted in: problemy z potencją | Tags: , , ,

Comments are closed.