Kamagra to rewolucyjny specyfik

Gru 6, 2014 |

Najczęściej wymieniany rywal Viagry, tak o leku Kamagra powiadają nie tylko fachowcy z dziedziny farmaceutyki, ale również sami mężczyźni. Następny lek, który stymuluje męskie predyspozycje, rozwiązując trudności z erekcją. Kamagra wyprodukowana przez jednostkę Ajanata Pharma to lek pod postacią tabletek powlekanych. Każda mała tabletka to 100 miligramów substancji czynnej. W wypadku Kamagry, substancją czynną jest sildenafil (bliźniaczy składnik, jak w przypadku Viagry). Sildenafil pod postacią cytrynianu poszerza naczynia krwionośne członka, poprawiając przepływ krwi i intensyfikując popęd erotyczny.
Kamagra to rewolucyjny środek – zawiera sprecyzowaną dawkę substancji czynnej, która zezwala na poprawienie erekcji u każdego mężczyzny. Nie można jej stosować przy problemach z sercem lub układem krążenia. Kamagry nie wolno zażywać również z innymi specyfikami medycznymi lub trunkiem. Jedną tabletkę trzeba przyjąć do pół godziny przed przewidywanym stosunkiem. Wzmianka – alkohol oraz tłuste potrawy skutecznie obniżają skuteczność leku, wskutek tego nie zaleca się mieszać Kamagry z tymi składnikami ani innymi szkodzącymi substancjami. Lek wolno przyjmować obojętnie od pory dnia – niemniej jednak przerwy pomiędzy przyjęciem leku muszą być co najmniej 24-godzinne.
Kamagra może powodować skutki uboczne. Zaczerwienienie skóry czy też potliwość – to najczęstsze symptomy. Wypada skonsultować się z lekarzem przed zażyciem tego leku. Co poniektóre osoby mają alergię na sildenafil – przed przyjęciem leku należałoby sprawdzić, czy organizm nie zareaguje nieprawidłowo na ten składnik.
Istotne – Kamagra nie zadziała bez stymulacji. Przed rozpoczęciem współżycia wymagana jest gra wstępna. Kamagra funkcjonuje do 6 godzin, gwarantując mężczyźnie naturalną erekcję i eliminując komplikacje z wczesnym wytryskiem. Lek ten pozostał od początku do końca sprawdzony przed dopuszczeniem do sprzedaży. Jeżeli więc zachowamy ostrożność i zalecenia lekarzy, Kamagra skutecznie wyeliminuje problemy z erekcją. Uprzejmie zapraszamy do kupna środka bez recepty. Zbawienie dla Ciebie i każdego innego mężczyzny – specyfik jest już w ofercie i czeka, aż go użyjesz.
tekst dostepny na stronie tania kamagra

Posted in: problemy z potencją | Tags: , , ,

Comments are closed.