Levitra zamienniki

Lip 29, 2014 |

Lek Viagra został opatentowany w roku 1996 przez koncern farmaceutyczny Pfizer. Firma ta posiada prawa co do nazwy specyfiku – z racji monopolu na produkt dyktuje również jego cenę, która w porównaniu z zamiennikami jest co najmniej kilkukrotnie wyższa. Niemała cena blokuje dostęp do specyfiku osobom gorzej sytuowanym, bo właśnie na rynku obecne są inne farmaceutyki, które w swoim składzie posiadają tę samą substancję czynną – nazywane są one specyfikami generycznymi. Każde popularne forum erotyczne zawiera setki zapytań o alternatywne, tańsze odpowiedniki Viagry. Dzięki specyfikom generycznym możliwe jest zmniejszenie ceny leczenia, co pozwala także osobom o niższym statusie finansowym skorzystać z dobrodziejstw dzisiejszej farmacji.
Generyki Viagry zawierają to samo stężenie cytrynianu syldenafilu, co markowy specyfik koncernu Pfizer, dlatego ich działanie jest takie samo z oryginalną Viagrą. Do uznanych zamienników tego leku zalicza się Kamagra, Edegra, Maxigra, Zenegra, Penegra czy Silagra. Zamiennikiem Viagry z możliwością aplikowania u pań jest Lovegra.
Wybrane specyfiki będące zamiennikami różnią się od siebie kształtem tabletek, ich kolorem i smakiem. Mechanizm działania pozostaje jednak ten sam. Mogące zdarzać się skutki niepożądane są jednakowe we wszystkich lekach, skuteczność kuracji zaburzeń potencji za pomocą zamienników Viagry jest praktycznie taka sama, co wykazują testy kliniczne.
Oprócz leków generycznych Viagrę można zastąpić preparatami zawierającymi tadalafilu – substancja ta jest pokrewna do syldenafilu i generuje podobne skutki, ale w porównaniu z nim efekty osiągane są w czasie o 50% krótszym, a czas ich trwania jest przedłużony. Cenionym preparatem zawierającym ten związek jest Tadalis.

tekst dostepny na stronie kamagra w zelu

Posted in: problemy z potencją | Tags: , , , , , ,

Comments are closed.