Przyczyny niepełnej erekcji

Sty 8, 2015 |

2020-4611-ico-wu.jpg

Problemy z erekcją są intymnym problemem. W końcu potencja dla niektórych jest symbolem ich sprawności seksualnej. To sprawia, iż panowie nie tylko nie pragną (nie umieją) mówić o tej komplikacji, ale wręcz sami nie wierzą, że ich to spotkało. Zaburzenia erekcji to ogromny sprawdzian dla każdego faceta. Mimo to mężczyźni powinni zrozumieć, że są to dolegliwości wyleczalne. Wystarczy pokonać wstyd i odwiedzić lekarza. Zwiększenie wzwodu jest możliwe.
1. Przyczyny zaburzeń wzwodu
Kłopoty ze wzwodem, zaburzenia wytrysku to niezwykle częste schorzenia. Dotyczą średnio 10 procent męskiej części społeczeństwa. Kłopot wzmaga się, ponieważ zwiększają się przyczyny powodujące zaburzenia erekcji. Odnotowuje się rosnącą ilość zachorowań na
cialis cukrzycę, schorzenia układu krążenia oraz depresje. Kłopoty z erekcją mogą dotknąć facetów w dowolnym wieku. Przeróżne są powody zachorowań.

U młodych kochanków, czyli przed trzydziestym rokiem życia schorzenia najczęściej będą wynikać z podłoża psychologicznego. U starszych panów kłopoty mogą być wynikiem niektórych chorób. Zaburzona erekcja albo jej niewystępowanie mogą być wywołane problemami układu krążenia.
tekst dostepny na stronie levitra tanio

Posted in: problemy z potencją | Tags: , , ,

Comments are closed.