Sposoby na silniejszą erekcję

Mar 14, 2015 |

avatar_99_page

Kilka trików na silniejszą erekcję

Znanych jest parę prostych metod, pozwalających osiągnąć silniejszą erekcję. Jeśli masz erekcję, ale nie jest ona według ciebie zadowalająco silna lub jeżeli chcesz mieć mocniejszy wzwód, ale nie wiesz jak to wypracować, to tu otrzymasz kilka wskazówek dla siebie.

Przedstawiamy ci kilka prostych metod, które pomogą ci osiągać mocniejszą erekcję, a co się z tym wiąże, mocniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej kobiety. Jeżeli taki jest właśnie twój zamysł, poniższe porady bez wątpienia okażą ci się pomocne!

Palenie surowo zabronione

Bez dyskusji palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie doprowadza do znacznego erekcja uszczuplenia rozmiarów twojego przyrodzenia i jest jedną z najważniejszych przyczyn impotencji. Niespiesznie i stopniowo powoduje, iż erekcje są coraz słabsze. Wzrost blaszki miażdżycowej, która zbiera się w układzie krwionośnym człowieka, jest spowodowany w dużym stopniu przez palenie właśnie. Powoduje to zwężenie naczyń krwionośnych. Wynik jest taki, iż spada przepływ krwi do członka w czasie stosunku. Jeśli dotychczas nie myślałeś o rzuceniu palenia, przypuszczalnie perspektywa silniejszej erekcji pomoże ci zerwać z paleniem.

Pozbądź się całej tkanki tłuszczowej

Nadwyżka tkanki tłuszczowej w twoim ciele to niezbyt dobra sytuacja dla twojego wzwodu. Musisz zrzucić cały ten tłuszcz i powinieneś rozpocząć swój plan odchudzania natychmiast. Nadmiar tłuszczu oznacza nadmierne ilości cholesterolu w ciele, co w następnej kolejności wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już wiesz, oznacza obniżoną zdolność erekcji. Jeśli jesteś grubasem to masz też podatność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najpowszechniejszych przyczyn impotencji oraz przysparza się również do chorób układu krwionośnego. Ten stan może też mieć wpływ na twój układ nerwowy, a jego efektem może erekcja być spowolnienie transmisji sygnału nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to przypadek, który wiedzie do zwiotczenia członka. Nie chcesz być grubym z miękkim penisem – zadbaj o swoją wagę.

Posted in: problemy z potencją | Tags: , , , , , ,

Comments are closed.