Wszystko o problemach z potencją

Mar 13, 2015 |

Young happy couple in bed

Twój wigor erotyczny

Zdobądź informacje na temat tego, w jaki sposób hormony wpływają na twoje nastrój seksualny oraz czym się objawia męska menopauza. Sprawdź, jak dbać o swoje jądra, bowiem odpowiednia troska im poświęcona zagwarantuje ci zdrowie oraz krzepę seksualną na długi czas.

Testosteron kieruje

Najważniejsze zmiany, przez które przechodzi twoje ciało, powodowane są przez testosteron oraz wahania jego ilości w ciągu całego życia.

Jeszcze w brzuchu matki

Sposób połączenia się chromosomów płci w pary decyduje, czy człowiek rodzi się jako chłopczyk albo jako levitra dziewczynka. Płód posiadający chromosomy XX jest płci żeńskiej, z kolei płód z jednym chromosomem X i jednym chromosomem Y – będzie płci męskiej. Jeżeli embrion jest płci męskiej, w takim przypadku chromosom Y wchodzi do akcji w około 6-8 tygodniu od zapłodnienia i zapoczątkowuje kształtowanie się jąder. Te kształtujące się w płodzie jądra zaczynają produkować testosteron, który umożliwia powstanie członka i moszny.

Okres dojrzewania płciowego lub inaczej pokwitania

U chłopców pokwitanie to czas, w którym występuje progres drugo- i trzeciorzędowych cech płciowych, który startuje między 12 a 15 rokiem życia. Czas dojrzewania płciowego trwa cztery lata. Dwa hormony, czyli hormon folikulotropowy (FSH) i hormon luteinizujący (LH) ożywiają wytwarzanie testosteronu w jądrach. Gwałtowny wzrost poziomu testosteronu wywołuje różne zmiany w organizmie oraz zachowaniu chłopca, który nareszcie staje się mężczyzną.

Wiek dojrzały
W czasie, kiedy mężczyzna przechodzi przez okres dojrzałości, cały czas trwa produkowanie spermy w jądrach. Jest to sprawka pracy testosteronu. Innym objawem pracy testosteronu jest porost włosów w kilku częściach ciała. Testosteron koryguje też m.in. poziom popędu seksualnego i temperament mężczyzny
wiecej informacji tutaj cialis

Posted in: problemy z potencją | Tags: , , , , , ,

Comments are closed.