Z czego wynikają problemy ze wzwodem?

Gru 23, 2014 |

problemy-z-potencja-7-przyczyn-problemu-z-potencja
Według statystyk komplikacja ze wzwodem występuje raz na pięć stosunków, tym samym można przyjąć, że może się to przydarzyć przynajmniej raz w karierze seksualnej każdego faceta. Dowiedziono, że podstawy zaburzeń wzwodu są bardzo różne, inne w przypadku mężczyzny w wieku lat dwudziestu, a inne u sześćdziesięciolatka.
Erekcja pojawia się w momencie pobudzenia ośrodka erekcji, który umieszczony jest w rdzeniu kręgowym. Prącie wypełnia się krwią, dochodzi do wzwodu. Problem z erekcją ma miejsce, kiedy wzwód nie pojawia się w ogóle lub nie utrzymuje się wystarczająco długo, aby dało się odbyć normalny stosunek. Mówi się o poważnym problemie ze wzwodem, kiedy zaburzenie następuje przynajmniej w 75% prób i utrzymuje się to przez dłuższy czas. Jednorazowa niedyspozycja nie musi wskazywać na problemy z potencją. Niżej prezentujemy najczęstsze przyczyny kłopotów z potencją.
1.Stres i przemęczenie. W momencie, gdy spędzamy znaczącą część dnia podczas pracy oraz żyjemy jedynie i wyłącznie pracą, po skończonym dniu możemy nie mieć siły ani chęci na zbliżenia. Trzeba wówczas zadbać o minimalizowanie momentów stresowych, odprężenie tania kamagra oraz właściwe podejście do pracy.
2.Zaburzenia naczyń krwionośnych. Jeżeli w krwioobiegu organizmu zaczynają powstawać blaszki miażdżycowe, krew musi przedostawać się przez żyły z dużym trudem. Może to powodować zbyt mały napływ krwi do prącia i brak lub niepełną erekcję.
3.Nikotyna. Z badań przeprowadzonych przez specjalistów jasno wynika, że wypalanie jednej paczki dziennie aż u 75% osób doprowadza do impotencji. Prócz problemów z potencją nikotyna wpływa na zmniejszoną produkcję plemników, a także ich gorszą ruchliwość.

tekst dostepny na stronie erekcja

Posted in: problemy z potencją | Tags: , , , ,

Comments are closed.