Z jakich powodów nie masz ochoty na seks?

Mar 13, 2015 |

indeks1

Dlaczego ci się nie chce kochać?

Brak zainteresowania seksem u facetów to nie to samo, co kłopoty ze wzwodem lub impotencja. Mężczyźni, którzy cierpią na zbyt niskie libido lub nawet jego brak, są w stanie uzyskać erekcję, nawet, jeśli stracili całkowicie zainteresowanie seksem.

Brak zainteresowania seksem u mężczyzny może być wywołany bardzo różnorodnymi czynnikami, które obejmują zarówno czynniki fizyczne oraz psychiczne. Te pierwsze to w większości wypadków alkoholizm, uzależnienie od narkotyków, nadwaga, anemia, niski poziom testosteronu, cukrzyca albo skutki uboczne niektórych leków.

Pośród psychicznych przyczyn niskiego libido lub wręcz jego braku wymienia się depresję, stres, utajony homoseksualizm oraz kłopoty w związku. Niskie
kamagra tanio libido może także wystąpić u niektórych mężczyzn z powodu zahamowań powiązanych z traumatycznymi przeżyciami w wieku dziecięcym.

Nerwowa atmosfera

Większa część mężczyzn przeżywa stres za sprawą trudów w pracy lub problemów w związku czy w rodzinie. Może to prowadzić do znacznego obniżenia libido. Niezależnie od przyczyn stresu, organizm ludzki ma genetyczną tendencję do odpowiadania na niego przygotowaniem do walki lub ucieczki. Z tego powodu wydziela hormony takie jak kortyzol oraz adrenalina, które w praktyce mają zachęcać go do działania. Ciężko jednakże po otrzymaniu słownej reprymendy od szefa zacząć go bić albo brać nogi za pas, skutkiem tego na ogół tłumimy tę naturalną reakcję, powodując, że zgromadzona energia i napięcie nie znajdują ujścia. Jeżeli przez dłuższy czas trwasz w podobnej sytuacji nie próbując rozładować swojego stresu, musisz liczyć się z pojawieniem się jego skutków zdrowotnych, w tym problemów seksualnych, takich viagra bez recepty jak brak popędu płciowego lub brak zainteresowania seksem.

Posted in: problemy z potencją | Tags: , , , , , ,

Comments are closed.