Climax Control – Wypróbuj sposób, dzięki któremu masz szansę doprowadzić większość dam do szaleństwa.

Lis 7, 2018 |

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło i Twoja znajoma nie ubiegła w wszyscy zaspokojona? Panie potrzebują dużo czasu, by czuć kompletną zabawę z seksu i poznać orgazm, aniżeli my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ci się kiedyś przedwczesny wytrysk co wiesz, o czym mowa. Pomimo tego, że Twoja kobieta starała Ci się powiedzieć, że więc nie problem, to również wiesz, iż nie udało Ci się jej w całości zaspokoić. Jeżeli daje Ciż się co przeważnie, ona zapewne w skutku stracić cierpliwość.

Długi seks ujawnia się być środkiem do doskonałego związku. Twoja żona może opowiedzieć o Tobie i Twoich „łóżkowych wyczynach” naszym koleżankom, gdy zatem Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej wymaganiom.

Na szczęście istnieje sposób, który doskonale rokuje. Niewykluczone, że ze naszą partnerką w łóżku wytrzymasz dłużej aniżeli jeszcze. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem lub niepełnym wzwodem mogą przejść do historii.

Formuła Climax Control może zrobić, iż będziesz w mieszkanie dłużej uprawiać seks niż przed rozpoczęciem kuracji. Ten możliwy czas nasza sposobność zdziałać cuda – Twoja żona zapewne zapomni o obejmującym ją świecie.

Brak całkowitej erekcji w trakcie stosunku to szybko szybko nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz był zdolność kontynuowania zabawy (jeśli tylko Twojej partnerce wystarczy sił!)

Możesz przejąć kontrolę nad wytryskiem. Potrafisz nim kierować. Już nie będziesz potrzebował zwalniać tempa, żeby zmniejszyć się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł uprawiać seks tak długo jak chce o tym Twoja partnerka.

ClimaxControl

derminax

Femmax

Posted in: Uncategorized

Comments are closed.