Follixin – niewątpliwy gigant pośród preparatów na włosy! Sprawdź juz teraz!

Lis 8, 2018 |

Łysienie jest przedmiotem wielu mężczyzn, nie wyłącznie w dawniejszym wieku. Czasami problem z grupą włosów pojawia się i u pań oraz wyjątkowo nie są to niesamowite przypadki. Follixin jest suplementem diety przeznaczonym przede każdym dla mężczyzn, lecz nie posiada żadnych przeciwwskazań mówiących, że nie mogą spośród niego mieć i kobiety. Jego skład został właściwie dobrany, że działa na system holistycznie poprzez zmienianie sposobu zachodzenia kilku procesów, co łącznie przemieszcza się nie zatem na samą ochronę przed wypadaniem włosów, a i bardzo poprawia kondycja włosów. 

Przyczyny wypadania włosów zwalczane przez Follixin

Najważniejszą przyczyną wypadania włosów jest wiek. Z postępem lat procesy metaboliczne wpadające w twarzy głowy stoją się coraz mniej funkcjonalne, przez co organizm nie radzi sobie z właściwym odżywianiem cebulek włosowych. Naturalną konsekwencja takiego stanu prace jest najpierw godzenie się włosów, utrata przez nie połysku i łamliwość, co w krótkim czasie robi się po nisku w wypadanie włosów. Proces z czasem postępuje i w tło traconych włosów nowe włosy panują w niezwykle mniejszym zakresie. Owłosienie głowy staje się najpierw rzadkie, potem niepełne, a na efekcie pozostajemy bez włosów również nie jest już powrotu do poziomu przed początkiem łysienia. 

Follixin oparty jest o właściwe wyciągi roślinne oraz kompleks witamin, wpływających pozytywnie na włosy.

BioactiveHairRegrowth Blend; sok ze skrzypu polnego (Equisetum arvense) 19% związków krzemowych; ekstrakt z pokrzywy (Urtica dioica); hydrolizowany kolagen; l-cysteina; kwas askorbinowy( witamina C); cynk; witamina E; niacyna; kwas pantotenowy; witamina B6; witamina B2; witamina B1miedź; kwas foliowy; biotyna; witamina B12

Jak większość suplementów diety, Follixin należy stosować bezpośrednio przed posiłkiem, i znacznie w jego trakcie. Spożycie wielkiej miar płynów zaraz po połknięciu tabletki jest wysoce wskazane.

W naturalnej terapii należy stosować dwie tabletki dziennie przy różnych posiłkach. Najlepiej po jakiejś przy kolacji oraz przy śniadaniu. Pierwsze efekty terapii można zobaczyć po blisko 3 tygodniach od przyjęcia pierwszej kapsułki. Używanie większych dawki preparatu nie stanowi w kształcie powiększyć aktywności suplementu.

Flexin 500

Goji Berry 500

flexin 500

Posted in: Uncategorized

Comments are closed.