Moda która nas otacza

Maj 28, 2015 |

Bardzo wiele kobiet ma znaczne kompleksy na tle własnej wagi – nierzadko nie mają one nawet małego odzwierciedlenia w rzeczywistości, lecz nie ma żadnego sensu kłamać – całkiem często realia są takie, że faktycznie kobiety mają nieco kilogramów za dużo. Na całe szczęście istnieją bardzo fajne rozwiązania, które powodują, iż można prezentować się o wiele szczuplej. Ba, w wielu przypadkach szczupłe kobiety przez beznadziejnie dopasowane ubrania mogą wyglądać na sporo cięższe niż w rzeczywistości. Ubiór to coś istotnego!
http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie_Czolenka-280.html

Na pewno ubrania powinny być jednego koloru – oczywiście nikt nie zakłada, że odpadają najróżniejsze odcienie tego samego koloru, nie ma sensu przesadzać, w tej kwestii panuje akurat wolność. Na dodatek niech barwa naszego wdzianka podkreśla to jaką mamy karnację, wszystko co w niej najlepsze. Czarne spodnie oraz bluzka o kolorze beżowym? To beznadziejne połączenie, nie dość, iż wygląda mało atrakcyjnie nawet na szczupłej kobiecie, to jeszcze pogrubia.

W przypadku szerokich ramion trzeba unikać poduszek, różnego rodzaju żabotów i falban. Jeśli zaś w rachubę wchodzą wąskie biodra i rozbudowana klatka piersiowa, warto nałożyć na siebie szeroką spódnicę, do tego top wraz z dekoltem – w tak zwaną literę V. Nierzadko kobiety pragną ukryć brzuch, i to nie tylko jeśli są ciężarne. W tym celu trzeba nałożyć spódnicę bez kieszeni, a także sporych rozmiarów bluzkę. Choć w ostatnim czasie panuje swoista moda na duże pośladki, to jednakowoż jeżeli jakaś z kobiet pragnie je ukryć, powinna założyć spodnie poniżej talii, naturalnie mowa tutaj o spodniach z paskiem. No i na dodatek szpilki – nie są komfortowe, lecz przynajmniej powodują, że wyglądamy na http://love-love24.com.pl
kilka kilo mniej.

Posted in: Uncategorized | Tags: , , , ,

Comments are closed.