Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dosyć tego, że każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej atrakcyjna? Koniec z wypadaniem włosów!

Lis 18, 2018 |

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze wprost z natury – moc naturalnych wyciągów roślinnych oraz dobrodziejstwo pochodzące z sporych elementów wzmacniających, które kryją się w tymże serum sprawiają, że zaraz po pierwszej aplikacji że oraz uczuć różnicę. To silna formuła, która łączy się nie tylko na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą budowę włosów – od ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy sklep w doskonałych proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – poprawia mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – pobudza produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Wyciąg z kamelii – poprawia strukturę włosa obejmując jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To natomiast wciąż niepełna lista elementów spotykających się w Vivese Senso Duo Oil 2 i skojarzonych z nimi pomoce. Wyciągi z kiełków soi oraz pszenicy odżywiają, ekstrakt z nasion róży wysyła do twarzy głowy naturalnych przeciwutleniaczy, natomiast obecność witamin A, C i E efektywnie ochrania włosy przed destrukcyjnym wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana niezliczonymi badaniami, co stanowi niezbyty dowód iż warto zastosować z plusów tego zabiegu osobiście.

Vivese Senso-Duo Oil 2

Pro Engine Ultra

Revitalum-Mind Plus

Vivese

Posted in: Uncategorized

Comments are closed.